Dziękujemy za wizytę na naszym stoisku podczas Międzynarodowych Targach Techniki i Wyposażenia Służb Policyjnych oraz Formacji Bezpieczeństwa Państwa - EUROPOLTECH 2015

2015.04.01

Dziękujemy za wizytę na stoisku I.16 podczas Międzynarodowych Targów Techniki i Wyposażenia Służb Policyjnych oraz Formacji Bezpieczeństwa Państwa EUROPOLTECH, które odbyły się w terminie 15-17 kwietnia 2015 r. w Warszawskim Centrum EXPO XXI..

Siltec zaprezentował najnowsze urządzenia i systemy łączności radiowej i satelitarnej, produkty do kontroli przemieszczania się pojazdów, produkty i usługi z zakresu optoelektroniki, urządzenia komputerowe o wzmocnionej konstrukcji, urządzenia zagłuszające (jammery).

Na stoisku znajdował się sprzęt i rozwiązania naszych partnerów biznesowych, takich jak: Motorola, Phonak, Procom, DGT, Chimide Polska, Roda, Logic Instrument,  Cambium, Crossmatch, Pitagora.

 

Zakres tematyczny Targów EUROPOLTECH 2015 był ściśle związany z modernizacją techniki i wyposażenia Policji, Straży Granicznej, Państwowej Straży Pożarnej oraz Biura Ochrony Rządu, a także z procesami modernizacji Polskich Sił Zbrojnych, w tym Wojsk Specjalnych i Żandarmerii Wojskowej. W programie targów ważne miejsce zajmie technika specjalna, dedykowana formacjom bezpieczeństwa państwa oraz Służbom Więziennej i Celnej.

 Dziękujemy za zainteresowanie.